جیسون ویدنر ، معاون رئیس جمهور از فروشگاه های مواد غذایی و کافه های محبوب ارگانیک ، درباره شباهت های "خنده دار" با بازار داستانی نمایش Anavrin تأمل می کند.

[این داستان حاوی اسپویلرهای فصل دو از شما Netflix است.]

در دومین فصل از نمایش هیجان انگیز Netflix You You، out 26 دسامبر ، سریال قاتل جو (پن باگلی) به لس آنجلس نقل مکان می کند و کار می کند که در بخش کتاب های یک بازار غذایی سالم ، آنوارین کار می کند. Anavrin که با مقدار زیادی آب سبز و محصولات ارگانیک موجود است ، نام خود را از "نیروانا" که به عقب املایی گرفته می شود.

این تنها یک مرجع احتمالی احتمالی به بقال ارگانیک و کافه Erewhon Market است که مستقر در L.A است ، که غلط غلط بودن "هیچ جا" به عقب نیست. اریوهون - با پنج مکان در سراسر L.A. ، از Calabasas (خانه کارداشیان) تا سانتا مونیکا - حدود 50 سال پیش در بوستون آغاز شد و در سال 2011 توسط تونی و جوزفین آنتویسی خریداری شد. در تو ، جو با دختر صاحبان ، عشق کوین ، قدمت می زند و با برادر دوقلوی خود چهل کوین دوست می شود.

بنابراین واقعیت چقدر شبیه داستان های داستانی ، بوگی Anavrin است؟ خوب ، این دستگاه دارای یک غذای آلی ، یک غذای فوق العاده Tonic Bar و کارمندان است که شامل پزشکان ، گیاه شناسان و متخصصان رژیم غذایی است. جیسون ویدنر ، معاون رئیس جمهور اِروهون مارک ، L.A ساکن حدود 20 سال در گفتگو با هالیوود ریپورتر در مورد چگونگی نمایش دقیق صفحه نمایش از شیوه سلامتی L.A ، پر از ریکی ، یوگا و آبمیوه ماه برای "زندگی درخشان" صحبت می کند.

آیا شما هر فصل را تماشا کرده اید؟

من هنوز دیشب سعی کردم تماشای آن کنم. مقاله ای را می خوانم. بدیهی است که می شنوم که آنها از آن لذت می برند.

بنابراین شباهت اروهون در این نمایش برای شما غافلگیر کننده بود؟

کسی آن را به من [چهارشنبه] ذکر کرد ، گفت ، "بله ، شما یک نمایش وجود دارد. آنها این حرف را در مورد نیروانا گفتند؛ آنها آن را به عقب هجی کردند. من مثل هستم ، "به هیچ وجه. این کاملاً مورد توجه اروهون است. سپس صاحب شب گذشته برای من متنی ارسال کرد که گفت: "آیا در مورد این چیزی شنیده اید؟" این مانند ، "بله ، من واقعاً هستم" او مانند "خنده دار است"

واکنش شما نسبت به آن چیست؟

فکر می کنیم عالی است مردم فکر می کنند سلامتی و سلامتی است - اکنون سلامتی خوب است. مردم می فهمند که چیزی در آنجا با تغذیه وجود دارد. ما حدود 50 سال است که داریم ، بنابراین اینگونه نیست که ما در تلاش هستیم که هر کسی باشیم. ما در حال تلاش برای مد روز نیستیم. من بیش از ده سال است که در اینجا چای های قارچ و ریزشی و چای gynostemma می فروشم و تونیک های سازگار را انجام می دهم. من قبل از خنک شدن این کار رو می کردم ما این کار را انجام می دهیم زیرا این دانش واقعی بود که ما از علم و گیاه شناسان داشتیم. مدتهاست که درگیر آن نوع اخلاقی و پایدار هستیم. این فقط جالب است.

اروهون
اروهون در ونیز. بازار بطری های هر یک از آنها را با قیمت 10.50 دلار بطری های Organic Just Greenens به فروش می رساند.

آیا نتفلیکس درباره اکران با اورتون تماس گرفته است یا حتی مایل به فیلمبرداری در آنجا است؟

نه ، آنها این کار را نکردند. من در حال گفتگو با شخصی از نتفلیکس هستم. آنها می خواستند در فروشگاه ما فیلم بگیرند ، اما من فکر نمی کنم این شما هستید. من حتی نمی دانم باید ایمیل خودم را بررسی کنم. اما نه ، هیچ چیز به ما گفته نشده است. بدیهی است که آنها نام را تغییر دادند. هیچ جا ، نیروانا. خیلی خنده دار است. خوشم می آید.

نمایش ها در فیلم ها یا برنامه های تلویزیونی درباره شیوه سلامتی L.A چقدر دقیق است؟

ما مدتها است که در اینجا در L.A انجام داده ایم. بدیهی است ، سرگرم کردن از آن ، مانند یوگیس و ساحل ماهیچه ای و آبمیوه های سبز ، بسیار سرگرم کننده است. شما آب میوه ماه را [توسط] آماندا [Chantal بیکن] دارید. مردم دوست دارند در این حالت به او نگاه کنند ، زیرا او واقعاً سلامتی و سلامتی را به سطح دیگری می رساند.

آیا آنها آن را به خوبی نشان می دهند؟ منظورم بله ، اما به دلیل همه مستندها ، تمام پزشکان و داده های [همه چیز] از سلامت روده گرفته تا پروبیوتیک ، اکنون از هر زمان دیگری مرسوم تر است. من تلویزیون را زیاد تماشا نمی کنم ، زیرا من به فروشگاه و مشتریانم خیلی زنگ زده ام ، اما آنچه اکنون می بینم بسیاری از افراد هستند که اینجا خرید می کنند [این کار را انجام می دهند] زیرا خنک است.

هنوز آموزش های زیادی برای انجام دادن وجود دارد. برای کسی که در مورد کاپوچینو ریزشی نمی داند - این یک روغن نارگیل کمی است ، ریشی است ، او او Shou وو است. من می توانم شما را در یک دقیقه به فروش برسانم. ناگهان ، شما آن را طعم می دهید و احساس خوبی می کند ، کمی انرژی به شما می دهد. و با گذشت زمان ، سلامت شما را بهبود می بخشد. ناگهان شما دوست دارید ، "خوب ، من آن کاپوچینو reishi را می گیرم."

گریسون تارانتینو
میهمانان اروهون (نشان داده شده در اینجا در ونیز) می توانند یک روز شستشوی دو روزه را به قیمت 65 دلار در روز خریداری کنند ، که شامل پنج آب میوه سرد فشرده ، یک شیر آجیل با فشار آلی و یک شات تقویت کننده سیستم ایمنی با فشار آلی در روز است. Erewhon همچنین با گزینه هایی از استخوان مرغ ، استخوان گوشت گاو یا مایع معدنی وگان ، یک مایع استخوان سازگار با آلی سازگار با آرد سه قلو را به قیمت 140 دلار ارائه می دهد.

شما به آبمیوه ماه اشاره کردید ، که در واقع در شما نمایش داده می شود وقتی که بعد از گرفتن LSD به آنورین می روند و می خواهند آب مون را تهیه کنند.

آماندا شگفت انگیز است او فقط سعی در فروش غذاهای سالم ندارد زیرا سرگرم کننده و مرسوم است. او تمام زندگی خود را انجام داده است ، او سفر می کند و معلمی دارد و او واقعاً در آن حضور دارد. برای شخص خارجی ، شما به آن نگاه می کنید و دوست دارید "عجب".

اروهون بود 

در دهه 1940 توسط یک پزشک ماوتیک که در حال مطالعه کتاب های مختلف آرمانشهر در نیویورک بود ، آغاز شد. او وقتی به کتاب اریوهون ، نوشته ساموئل باتلر ، در باره این جامعه آرمانشهر روبرو شد ، سعی در ایجاد صلح جهانی داشت. در دهه 1960 ، او فروشگاهی به نام اِروهون افتتاح کرد زیرا می دانست [از این طریق] از طریق غذا می تواند پایداری را به مردم بیاموزد.

گریسون تارانتینو
اروهون در ونیز

در صحنه دیگری ، جو برای چند روز پاکسازی آب کرفس را ادامه می دهد و سپس سرانجام استفراغ می کند. آیا این مشترک است؟

با تمیز کردن - و انجام هر کاری که آب کرفس داشته باشد ، زیرا سال گذشته یک چیز مرسوم بود - کرفس یک مدر است. این یک منبع آب تمیز است. دارای ویتامین ها و مواد معدنی است. باعث می شود متابولیسم در حال حرکت باشد. عالیه.

تا آنجا که افرادی که در برابر پاکسازی پرتاب می شوند ، هر زمان که کسی غذای عادی خود را متوقف کند و سیستم خود را با چیزی که معمولاً سیستمهای خود را آب نمی کند ریخته است ، می توانند شرایط سختی را پشت سر بگذارند ، به خصوص اگر نوع دیگری داشته باشند. مشکل معده مگر در مواردی که پزشک باشید و واقعاً در آن شیرجه بزنید ، تشخیص دادن این مسئله از کجا سخت است. او می توانست به بیرون پرتاب کند زیرا او به میز که لقمه ای از بچه بر روی آن دارد لمس کرد. بدیهی است که آنها به آن سرگرم کننده هستند و خنده دار است. حتی فکر می کنم خنده دار است.

حسن نیت ارائه می دهد Netflix
جیمز اسکولی و پن بدگلی در "شما"

مشتریان جدید به چه روندهای جدیدی علاقه دارند؟

پاکسازی کتو هنوز بزرگ است و در حال تقویت است. نقل قول "روشی که انسان باید بخورد" - رژیم بدون دانه ، فقط چربی و پروتئین و سبزیجات. مردم واقعاً آن را دوست دارند. می توانید بدن خود را از طریق بررسی با خود به بدن خود بیوک بزنید: آیا وضوح ذهنی دارم؟ آیا صبح از خواب بیدار می شوم [و] احساس خستگی می کنم یا احساس استراحت می کنم؟ آیا در طول روز انرژی دارم؟ آیا می توانم به راحتی بخوابم؟ آیا خوابم می رود؟ آیا کنترل احساساتم را دارم؟ من آنرا زندگی تابشی می نامم ، وقتی واقعاً احساساتی را شروع کرد. [این بدان معنا نیست که شما نمی توانید بیرون بروید و نوشیدنی بخورید ، هر چند وقت یکبار دیوانه شوید. این فقط به معنای [اعتدال] است و یک زندگی سالم زندگی می کنند.

اشلی رندال
اِروهون در اقیانوس آرام مجلل

البته ، پلتفرم دیگری که باعث تحریک L.A می شود ، حساب اینستاگرام Overheard L.A است. شما با آن ارتباط دارید ، درست است؟

من [بنیانگذار] جسی [مارگولیس] را بیش از 10 سال می شناسم. در روز ، هنگامی که من در Tonic Bar کار می کردم ، شما مسخره ترین چیزها را می شنوید. درست در آنجا در نوار تونیک - اینستاگرام در حال خاموش بود - جایی است که او گفت ، "شما می دانید چه؟ شرط می بندم که فقط با قرار دادن تمام چیزهای دیوانه کننده ای که در اریحون می شنوید می توانم طی مدت دو ماه تعداد بیشتری دنبال کننده داشته باشم. او این کار را انجام داد و به معنای واقعی کلمه ، دو ماه بعد ، 20،000 دنبال کننده داشت. او مانند "اوه خدای من" است. شما چنین ترکیبی از افرادی را تجربه می کنید که در این بازارهای هنری رانندگی می کنند ، بنابراین مکالمات جالب می گیرید. این یک تلاش است که کمی خود را سرگرم کنید. فکر می کنم همه ما کمی خودمان را سرگرم می کنیم.

شما می خواهید بینندگان درباره Erewhon چه چیزی را بدانند؟

ما اینجا هستیم تا از مردم الهام بگیریم که بهتر غذا بخورند. شماره یک است من همیشه می گویم ، "من از چیزهای خوب بالا می برم." انرژی ای که من تمام روز ، هر روز دارم - من یک مرد 46 ساله ای هستم که احساس خوبی می کند.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ستایش 3 پژوهش سرای دانش آموزی دهخدا ناحیه یک قزوین وبلاگ تاریخی و جغرافیایی " ارگ ایران " سرداران عشق Brad Lovely کتابخانه شهدا گرمه اندیشه سیاسی MUSICLOG